• Pamiętamy że zabawa jest podstawową formą działania dziecka i jest ona dla jego rozwoju niezbędnym elementem.
          • Wierzymy w ogromny potencjał dziecka, dlatego skupiamy się na odkrywaniu jego silnych stron oraz pozwalamy mu na samodzielne podejmowanie decyzji.
            • Znamy dziecięcą pasję odkrywania świata, dlatego tworzymy sytuacje które sprzyjają badawczej postawie dziecka.
              • Witamy w Przedszkolu 331

• Przedszkole nr 331 "U Słonia Szczęściarza" to miejsce w którym ponad setka dzieci codziennie spędza czas na wspólnych zabawach służących odkrywaniu małych i dużych tajemnic otaczającego świata.

To tutaj dzieci uczą się podstawowych zasad współistnienia z rówieśnikami, partnerstwa, tolerancji, ale też asertywności i samodzielności. Tu doświadczają pierwszych przyjaźni i konfliktów z rówieśnikami. Uczą się jak wyrażać swoje emocje w sposób nie krzywdzący innych. Wspierane przez cały personel oraz bajkową postać Słonia Szczęściarza odkrywają swoje talenty i pokonują słabości.

Dzieci w naszym przedszkolu realizują najważniejsze zadanie dzieciństwa – bawią się i dzięki temu są szczęśliwe.

• Dzień Dziecka

Nawiększe święto w przedszkolu, czyli Dzień Dziecka przyniósł w tym roku wiele atrakcji. Przedszkolaki mogły uczestniczyć w zabawach na placu zabaw, a wśród nich były: zabawy plastyczne, malowanie twarzy, skrecanie balonów, zabawy sportowe i wiele innych. Po południu przybył do przedszkola Magik, który uświetnił ten wyjątkowy dzień swoim wesołym wystepem. Jak było zabawnie, widać po minach dzieci.

• Niespodzianka rodziców z gr IA

Rodzice dzieci z grupy IA postanowili zrobić niespodzianę swoim dzieciom i przygotowali w przedszkolu Dzień Dzicka dla swoich maluchów. Była dekoracja, rozgrzewka, zawody sportowe, medale i przepyszny tort.

• Wycieczka do Gościńca Wiecha

Dzieci z najstarszych grup (IV i V) wybrały się na wycieczkę autokarową do Kawęczyna. Poczas zwiedzania skansenu przyjemnie spędziliśmy czas, a jednocześnie zapoznaliśmy się z kulturą, pracą i życiem na wsi. Na rozległym terenie Gościńca obejrzeliśmy: starą zagrodę wiejską, kuźnie, oryginalne stare wiatraki, młyn wodny oraz piekarnię, w której uczestniczyliśmy w zajęciach "Od ziarenka do bochenka".

• Wycieczka do Drogoszewa

Grupy II i III uczestniczyły w wycieczce pt "Życie sowy". Dzieci miały możliwość zapoznania się ze zwyczajami sowy, budową jej głowy, oczu i upierzeniem, a nawet....mogły ją pogłaskać. Sowa okazała się niezykle miłym towrzyszem i wspaniałą fotomodelką. Czas spędzony w Drogoszewie umilił jeszcze plac zabaw, tor przeszkód, warsztaty plastyczne, przejażdzka wozem i pyszne, pieczone kiełbaski.

• Liczba wizyt