• Wycieczka do Muzeum Etnograficznego

• 14 listopada dzieci grupy V odwiedziły Muzeum Etnograficzne. Wystawa miała tytuł "Źródła dźwięków". Dzieci posłuchały codzienności i ciszy. Sprawdziły jak głośno hałasują kołatki i co wyjątkowego skrywają w sobie skrzypce. Muzyczną wyprawę zakończyły stworzeniem własnego instrumentu.

• 100-lecie Niepodległości-występ gr III

• Również dzieci z grupy III zaprosiły rodziców by zaprezentować się w wierszach, piosenkach i tańcach. Był Polonez i Krakowiak, były galowe stroje i biało- czerwone kwiaty we włosach.

• Pasowanie na przedszkolaka gr IB

• 13 listopada dzieci z grupy Ib zostały oficjalnie włączone w poczet przedszkolaków Przedszkola nr 331 "U Słonia Szczęściarza". Były piosenki, wiersze, spotkanie za Słoniem Szczęściarzem, wspólnie wykonane drzewo życzliwości i słoooodki poczęstunek zorganizowany przez rodziców.

• 100 lat Niepodległości

• Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii 100 lat Niepodległości.

Dzieci z grup IV i V przygotowały specjalną sesję fotograficzną dla uczcenia 100-lecia Niepodległości Polski.

• 100-lecie Niepodległości- występ grup IV i V

• 8 listopada najstarsze grupy przygotowały spotkanie dla rodziców z okazji 100- lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Był polonez, wiersze, piosenki i oczywiście Hymn Polski.

• Wizyta w teatrze Niewielkim

• Dzieci z grup III i V udały się do teatru Niewielkiego, na przedstawienie pt "Puf". Była to muzyczno-taneczna podróż przez fantastyczny świat zaczarowanego ogrodu. Po przedstawieniu dzieci mogły wejść na scenę i pobawić się tajemniczymi rekwizytami.

• Wycieczka do Muzeum Warszawskiej Pragi

• 17 października dzieci z grupy V uczestniczyły w wycieczce do Muzeum Warszawskiej Pragi. Zobaczył tam jak wyglądała Praga dawniej i czym dzieci bawiły się gdy nie było plastikowych zabawek. Na koniec przedszkolaki wykonały kolorowe zakładki do książek..